תליון זהב לאשה

תליון זהב לאשה הוא מרכיב חשוב בעיצוב הופעתה של האשה

 

יש אירוע חשוב? את רוצה שהופעתך תהייה הכי מושלמת? את משקיעה שעות רבות בבחירת הבגד, בעיצוב תסרוקת וטיפוח, ודווקא התכשיט נבחר כמעט כלאחר יד.

 

אני רוצה להגיד לך "תכשיטים זה לא רק קישוט, תכשיט זו אמירה, תכשיט זו הנגיעה הסופית להופעה מושלמת."(אני) ותליון זהב לאשה יכול לחרוץ אמירה זו לכאן או לכאן

 

לקטלוג תליוני זהב וכסף היכנסי לחנות התכשיטים שלי 

 

אצל רחלא עיצובים מגוון רחב של תליונים בציפוי זהב ואחד מהם בוודאי יתאים לך.

כשאני מעצבת את התליונים שלי, אני משקיעה מחשבה רבה ב "למי נועד התליון המוזהב הזה"?

כל סדרת התכשיטים שלי "טבע אציל" מקורה באהבה לטבע, הרצון לשמר חוויות וזיכרונות הקשורים בטבע. לתליוני הזהב שלי יש סיפור, יש אמירה.

לקחת בידי את אותה פיסת צבר שעל סף התפוררות, לחפש ולראות בה את תליון הזהב בסופה של הדרך, זו האמנות שלי.

ישנן פיסות שהן חד פעמיות. ותליון הזהב שאצור הוא ייחודי ומיוחד.

הוספת הצבע בעיצובו של תליון הזהב מאפשרת לך הקונה להתאימה לבגד.

ישנם תליונים גדולים ובעלי נוכחות, וישנם קטנים ועדינים יותר.

ישנם תליונים על קולרי עור וישנם על שרשרת זהב. ישנם תליוני זהב, וישנם יציקות מכסף 925

יצרתי תליון זהב לאשה, עשוי מעיצוב של פיסת צבר בצורת טיפה גדולה, במרכזו "בריכה של טורקיז" הזורם במעלה התליון.

התליון מחובר לשרשרת ארוכה , ואת יכולה לענוד אותו גם קרוב למפתח הצווארון , וגם ארוך על שמלה חלקה, ואפילו להוסיף משחק של 2 שרשרות. אחת התליון גדול עם שרשרת הארוכה, ובמרכזה שרשרת עם תליון זהב קטן יותר ,עדין יותר, ובכך למשוך את תשומת הלב למוקדים שונים.

אני אוהבת לשלב בשני אורכים .

לתליוני הזהב שלי יש נוכחות וייחודיות .הם משדרים יוקרה אך אינם יקרים.

ישנם תליונים גדולים המורכבים מכמה אלמנטים ,ומשולבים עם חומר צבעוני שקוף , המבליטים את פגיעות הטבע ועדינותו.

תליונים אלה מחירם כ350-420 ₪ .בתליוני זהב אלה את בהחלט מוזמנת לבחור את הצבע בו תרצי , גם את אורך השרשרת, ואולי קולר? ואולי בכלל גם קולר וגם שרשרת זהב ארוכה. אני שמחה מאד שזה נראה יקר, אבל בקניה נוכחים לדעת שהרווחתם פעמיים גם מחיר שווה לפריט מיוחד וגם תליון מצופה זהב שנראה יקר.

תליוני זהב קטנים, בדוגמת צפרים, פרי ברוש, אגוז, אקליפטוס מדרום אפריקה, ופלח קטן של הצבר. את מתלבטת? אני יכולה להציע לך לבחור את צבע הקולר, ו אורך השרשרת. ואלו מחירם נע בין 150-250 ₪ ואת רק צריכה לבחור ולהחליט.%d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%94-3

היתרון הגדול " ברחלא עיצובים" שאני יכולה להגיש לך את החלקים לבחירה ויחד נתלבט ונעצב עבורך את התליון המקסים שכל כך רצית תליון זהב לאשה מיוחדת המעוצב במיוחד עבורך. לא פעם אני נשאלת למחירים , ואז שומעת את התגובה" חשבתי שזה הרבה יותר יקר. ואני אומרת "זה רק נראה יקר" כי אני עובדת עם בית יציקה שמגשים את עיצובי בצורה יסודית ונכונה, אני עובדת עם מפעל תכשיטים ידוע גדול ואחראי, ובעיקר מקפידה שתליון שאעצב אכן ישדר יוקרה אבל בפועל המחיר בהחלט סביר למי שחושקת בתכשיטי מיוחד, תכשיט שהוא יצירת אומנות לענידה, תכשיט שהוא סיפור של הטבע ובעיקר הצבר ההולך ונכחד בארצנו.

הידעתם שהסמל אתו אנו מאד מזוהים הצבר-הולך ונכחד? בתליוני הזהב שלי אני מעניקה לו עוד רגעים של יופי וזוהר ואוצרת אותו. את מחפשת את התכשיט שיעניק לך את חוויות הקניה המיוחדת? צרי קשר ואני מבטיחה לך שתתחילי בחגיגה.