עגילים מיוחדים

עגילים מיוחדים לנשים מיוחדות פרי יצירתה של רחל אלתר מעצבת תכשיטים

"ושוב תלכי לך סתם לקנות זוג עגילים, אהיה עגיל בתנוך אוזנך"(אני אשיר לך שיר. אריק לביא)

 

עגילים מיוחדים צדפה מזהב משובצת פנינהאישית אני מאד אוהבת עגילים מיוחדים. יש עלי זוג עגילי פנינה צמודים לאוזן, שהם מזכרת אישית מאחותי ז"ל, אותם איני מסירה מאזני. אבל בכול פעם אני עונדת זוג עגילים הוסף בהתאם למצב הרוח, והלבוש שלי.

עגילים מיחדים, בכול הצורות ,האורכים, הסגנונות והצבעים. עגילים פשוטים ועגלים יוקרתיים.

עגילים מיוחדים זה תכשיט בולט ויש להתייחס איליו במכלול התכשיטים שאת עונדת, כלומר אין להפריד את העגילים משאר התכשיטים שאת מוסיפה להשלמת ההופעה. אם בחרת בתכשיט עם נוכחות בולטת, כדאי להסתפק בעגילים צמודים ובקווים חלקים יחסית אם את עונדת עגילים בעלי נוכחות, התאימי להן תכשיט

מעודן או אפילו עדיף לוותר עליו.

נכון שעגילים צריכים להתאים באופן כללי למבנה הפנים, תסרוקת, אבל יש דבר חשוב לא פחות בהתאמת עגילים, והיא הסיטואציה בה את עונדת אותם, ולמה אני מתכוונת?

עגילים קלאסיים, כלומר אבן מרכזית בתושבת פשוטה, יתאימו למראה עיסקי, יום יומי מושקע ומוקפד. כל מי שעונדת עגילים רצוי שתחזיק זוג עגילים קלאסיים באיכות טובה. הם יתאימו כמעט לכול סיטואציה ביום יום.

עגילי חישוק גדולים, יתאימו לבוהושיק , קז'ואל , שאנטי, כמובן תלוי מאיזה חומרים הם עשויים.

עגילים תלויים יכולים להתאים למצבים רבים כמובן בהתאם לעיצובם. עגילי יהלומים תלויים יתאימו לאירועים "נוצצים" וחשובים. עגילים תלויים פשוטים יותר יכולים להיענד גם ביום יום.

אני רואה גם בענידת העגילים כעין הצהרת מצב רוח, ובהתאם לכך אני עונדת אותם.

מתחשק לך להראות היום במראה קצת היפי ושמח? עגילים תלויים גדולים וצבעונים יעשו את העבו

 

דה ואת תרגישי נפלא.

קמת היום והדבר האחרון שבא לך זה להשקיע בהופעה מתוחכמת ומושלמת? זוג עגילי תחרה מוזהבים לא ארוכים מידי ישלימו לך את ההופעה גם בג'ינס וחולצה נחמדה. מאחר והעגילים נמצאים באזור הפנים והעיניים הם מאד משמעותיים ומשפיעים על המראה שלך.

עגילים זה מצב רוח, עגילים זה לא מעט ניסוי ותעייה, עגילים זו אמירה, עגילים זה כייף.

גם העגילים שלי מעוצבים מהלקטים מהטבע. יש עגילים מיוחדים מאד, שהם פיסת צבר, פליז מצופה זהב ,עטוף בחומר צבעוני שקוף ,ושקיפותו מודגשת ע"י ציפוי באימיל קר.

את אוהבת עיצוב יותר גאומטרי? יש לי בשבילך עגילים מיוחדים. פיסת צבר, אותה מצאתי עיצבתי בצורת מרובע תלוי מהפינה.עגילים מיוחדים מזהב מפרי הדולב רחל אלתר

מתחשק לך זוג עגילים מיוחד שיתאים לך? אצלי בסטודיו תראי מגוון רחב של עגילים באורכים שונים וצבעים עליזים. גם העגילים שלי כמו רוב התכשיטים שאני יוצרת ומעצבת משדרים יוקרה וייחודיות . הקפדה על העיצוב, ציפוי איכותי בזהב מיקרוני או יציקת כסף 925 ואת מקבלת עגילים שישמחו אותך או תרצי להעניק מתנה למישהי אותה את מעריכה ואוהבת

דבר נוסף אם את מעוניינת במשלוח , אשמח לעשות זאת עבורך בקופסת מתנה נחמדה וארוזה היטב.

לסיכום עגילים הם אלמנט שכייף לקבל וכייף להעניק מתנה. עם טיפת הבנה בכללים בצורה הפשוטה ביותר. אבל אגלה לך סוד? אם יש לך עגילים שאת מאד אוהבת והם מיוחדים עבורך ענדי אותם מתי שמתחשק לך כי עגילים זו גם אמירה. ומשהו בכלל יכול לתאר את הזמרת שושנה דמארי ללא העגילי דמאר שלה ,והטבעות הענקיות לאצבעותיה? הרי זו נכות שלא תשכח